loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Kurumsal Ürünler

Kurumsal Ürünler Fiyatları ve Modelleri

QNAP TS-462-2GB RAM 4 HDD YUVALI TOWER

20,726.80 ₺

24,691.93 ₺

Kurumsal Ürünler Fiyatı ve Modelleri

Kurumsal Ürünler
Kurumsal Bilgisayarlar olarak da adlandırabiliriz bu bilgisayarlar tamamen özel olarak tasarlanmış bilgisayar ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Kurumsal Bilgisayarlar büyük veri (big data) işlemleri, karmamış işlemler ve 3D Modelleme ve modelleme aşamasında Render almak için kullanılan bilgisayarlardır. Bu tür Kurumsal Bilgisayarlar İş istasyonu olarak “Workstation” kelimesinden Türkçeye çevrilmiştir.

Bu tür güçlü kurumsal bilgisayarlar yaptıkları işlemler ve kullanım amaçları göz önünde bulundurularak farklı kategorilere ayrılmışlardır. İlk sırada İş İstasyonu Masaüstü bilgisayarlar gelmektedir, bunu takiben İş İstasyonu laptop (dizüstü), diğer iki bilgisayardan farklı olarak Sunucu – Server lar gelmektedir, bu bilgisayarlar kendilerine özgü sunucu yazılımları kullanarak firmaların muhasebe, web sayfası, eposta ve günlük kullanılan dosyalar gibi bir çok datayı içinde barındırabilirken Veri Depolama Cihazlar ile ek alanlar açarak hem performans hem de ısınma ve kitlenme gibi problemleri olmayan çok güçlü bilgisayarlardır. 

Yaptıkları işler göz önünde bulundurularak bu bilgisayar kategorisindeki bulunan sistemler içinde en pahalı bilgisayar modellerini barındırmaktadır.
 

DEVAMINI OKU