loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Ürünlerimiz

Dönüştürücüler/Çoklayıcılar

Dönüştürücüler/Çoklayıcılar Fiyatları ve Modelleri

Dönüştürücüler/Çoklayıcılar Fiyatı ve Modelleri

Dönüştürücüler ve Çoklayıcılar bağlantı noktasını birkaç bağlantı noktasına genişleten ve bu bağlantı noktalarının aynı anda kullanılabilmesini sağlayan ve dönüştürerek diğer cihazlarda kullanılmasını sağlayan aygıtlar olarak ifade edilir. Bu cihazlar sayesinde bir usb portun veya vga girşini hdmi a çevirme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca bu aygılar küçük, hafif ve kullanımı çok kolay cihazlardır.

Başlıca Dönüştürücü ve Çoğaltıcılar
USB Hub – Çoğaltıcılar: USB hub'ları bilgisayarlarda, klavyelerde, monitörlerde veya yazıcılarda ve diğer cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir USB hub'ında genellikle dört yeni bağlantı noktası veya muhtemelen dörtten fazla bağlantı noktası ile USB Çoğaltıcı olarak çalışır.
USB hub'ını bilgisayara takın ve ardından klavye, fare, yazıcı gibi aygıtı hub'a takın. USB hub'larını birbirine bağlayarak bir bilgisayarda düzinelerce USB bağlantı noktası oluşturabilirsiniz.
Yukarıda açıklandığı gibi, USB hub'ının üç tipi vardır. Bu nedenle, cihazın güç tüketim durumuna göre uygun olanı seçin. Örneğin, fareler veya dijital kamera için veri yolundan güç alan bir USB hub seçerken, yüksek güç tüketimi nedeniyle yazıcı veya tarayıcı için kendinden güçlü bir USB hub seçmelisiniz.

HDMI - VGA Dönüştürü: HDMI - VGA kablosu, dönüştürücüye kıyasla bir güç kaynağı arabirimiyle birlikte gelir, dönüştürme kablosu ek dönüştürme olmadan doğrudan bağlanabilir, bir kablo kolayca HD geniş ekrana dönüştürülebilir, basit ve kullanışlı, Xiaomi kutuları, dizüstü bilgisayarlar, set üstü cihazlar için uygun HD geniş ekran görüntüsünü dönüştürmek için TV'ler, monitörler, projektörler ve diğer cihazlar gibi VGA arayüz cihazlarına bağlı kutular, PS3, PS4, PS5 ve diğer HDMI arayüz cihazları.

VGA - HDMI Dönüştürü:
VGA'dan HDMI'ya, analog sinyalden dijital sinyale bir dönüşümdür ve sinyal kaynağının bir VGA ara yüzüne sahip olmasını gerektirir, yani giriş tarafı bir VGA ara yüzüne sahip bir cihazdır ve görüntüleme cihazı bir HDMI ara yüzüne, yani çıkış tarafına sahiptir.
 

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp