loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Ürünlerimiz

Dect ve Masaüstü Telefon

Dect ve Masaüstü Telefon Fiyatları ve Modelleri

GIGASET A120 DECT TELEFON SİYAH

270.90 ₺

Stok Tükendi

Dect ve Masaüstü Telefon Fiyatı ve Modelleri

Telefonlar hayatımıza nasıl girdi? Matbaa, telgraf geliştirilene kadar iletişimdeki en büyük yenilikti. Baskı, yıllar sonra toplu mesajların ana formatı olarak kaldı, ancak telgraf, insanlık tarihinde ilk kez geniş mesafeler üzerinden anında iletişime izin verdi. Radyonun kullanımı kolaylaştıkça ve yaygınlaştıkça telgraf kullanımı azaldı; radyo geliştirilirken, telefon hızla kişiden kişiye iletişim kurmanın en hızlı yolu haline geldi; televizyon mükemmelleştirildikten ve içeriği iyi bir şekilde geliştirildikten sonra, kitle iletişim teknolojisinin baskın biçimi haline geldi; sonra internet geldi ve gazeteler, radyo, telefonlar ve televizyon bu geniş kapsamlı bilgi ortamına aktarılıyor.
Şimdi size Dect ve Masaüstü Telefonlardan bahsedeceğiz.

Dect Telefonlar
Tanım DECT, Dijital Geliştirilmiş Kablosuz Telekomünikasyon anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, bir DECT telefon, sabit hatlı telefon hattınızla çalışan kablosuz bir telefondur. Evde veya ofiste konuşurken rahatça dolaşabilmenizi sağlayan telefon seti çeşididir. Bir DECT telefonu teknik olarak bir cep telefonu olsa da, bir cep telefonunun ve bir DECT telefonun doğası temelde oldukça farklı olduğundan, bu terimi onun için kullanmıyoruz.
DECT telefon veya Dijital Geliştirilmiş Kablosuz Telekomünikasyon, telefon görüşmeleri yapmak için DECT standardını kullanan kablosuz veya kablosuz bir telefondur. DECT, dijital kablosuz teknolojidir. Bu tür telefonlarda  genellikle bir taban ve bir ahize bulunur. Bu, bir cep telefonu ile bir DECT telefon arasındaki temel farktır. DECT yaygın olarak kablosuz telefonlarda kullanılır, ancak DECT'in babyfonlardan bankamatiklere kadar çeşitli kullanım alanları vardır.
Bina düzenine bağlı olarak, kablosuz DECT 120 metreye kadar işlevsel olacaktır. Çeşitli DECT ahizelerini tek bir baz istasyonuyla eşleştirebilirsiniz. DECT aralığını genişletmek, bir tekrarlayıcı kullanılarak yapılabilir. Ortalama olarak, bir tekrarlayıcı, menzili 45 metreye kadar genişletmeye yardımcı olabilir. DECT telefon genellikle bir baz istasyonundan baz istasyonuna atlayabilir. 
Her bir DECT telefonu, arama göndermek veya almak için telefon hizmetini bağlayan bir baz istasyonuna bağlanmalıdır. Telefonun şirketine bağlı olarak, birkaç ahizeyi bir baza kaydetme özelliği vardır.

Masaüstü Telefonlar


 

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp