loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Ürünlerimiz

Dokunmatik Pos PC

Dokunmatik Pos PC Fiyatları ve Modelleri

Dokunmatik Pos PC Fiyatı ve Modelleri

Dokunmatik Pos PC işinizin kolaylaştıracak Barkod Bilgisayarları. En Kaliteli ve En  Ucuz Pos Bilgisayar Modelleri hemen inceleyin

Dokunmatik Pos Pc Nedir?
Dokunmatik Pos Pcler bilgisayarların modifiye edilmiş halidir, aslında dokunmatik bir ekranın ve bilgisayarın birleşimiyle oluşturulmuş bilgisayarlardır. Yeni nesil dokunmatik pos bilgisayarlar hepsi bir arada bilgisayarların yani kasası ekranın içinde olan bilgisayarların modifiye edilmiş halidir. En iyi Dokunmatik Pos Pcler hem performans hemde kapladığı alan bakımından sadece Dokunmatik Erkandan oluşan bilgisayarlardır. Bu tür Pos Bilgisayarlarına bir barkod yazıcı ve barkod okuyucuda takarak hem stoktan düşüm hem de satış yapılabilmektedir. Bir cafe veya perakende satış yapan bir işyeriniz varsa el terminallerinide kullanarak satış yapılabilmektedir. 
Bir cafeden örnek vermek gerekirse, Dokunmatik Pos PC nize bağlı olan el terminallerinden garsonlarınız sipariş alırken bu sipariş Dokunmatik Pos Bilgisayar üzerinden hem hangi masanın siparişi olduğu yazılır hem de mutfak veya içecek reyonuna hangi ürünlerin hazırlanması gerektiği bilgisini verir.
Eczane veya Bakkal gibi sıcak satış yapan bir işyeriniz var ise, Dokunmatik Pos PC nizi takılı olan masaüstü barkod okuyucu sayesinde ürünlerini okutarak satış yapabilir ve satılan ürün hakkında barkod yazıcısından fiyat ve ürün bilgisini yazdırıp müşterinize verebilirsiniz.
Pos Bilgisayarı bir çok alanda kullanıldığı gibi satış yapmayan envanter takibi yapan depo vb benzeri yerlerde de çokça kullanılmaktadır. Bu tip çalışma alanları el terminalleri aracılığı ile ürünün hangi rafta bulunduğunu veya hangi rafa gitmesi gerektiğini verilere işleyebilir aynı zamanda ürünün stok miktarını çok rahat bir şekilde görebilir. Ürünün depolama alanından çıkışında el terminalleri vasıtası ile stok düşümü yaparak Pos Bilgisayarından bilgi fişi çıkartması emrini de verebilir.


Dokunmaktik Pos Bilgisayarların Maliyeti Ne Kadar?
POS Bilgisayarlar sistemlerinin maliyeti ihtiyacınız olan tip ve özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Genel olarak, ne kadar çok özellik isterseniz, o kadar fazla ödeme bekleyebilirsiniz. Bazı şirketler aylık ücret karşılığında size POS sistemi ödünç verirken bazıları sistemi peşin olarak satın almanızı şart koşar. Bazı yazılımlarda ücretsizdir fakat POS Bilgisayarından kullanacağınız pos yazılımının genelde şu özellikleri içermesi beklenir:

Kredi kartı işlemleri: Kredi ve banka kartlarından ödeme alabilmek.
Envanter yönetimi: Bazı POS sistemleri envanter yönetimi ile gelirken, diğerleri ayrı bir sistem satın almanızı gerektirir.
Müşteri sadakat programları: Müşteri sadakat programları sunmak için çoğu POS sistemi için aylık ücret ödemeniz gerekir. Çoğu, buna yerleşik bir özellik yerine isteğe bağlı bir eklenti olarak sahiptir. Ücretsiz yazılımların çoğunda mevcuttur.
Raporlama: Çoğu POS sistemi raporlama ile birlikte gelirken diğerleri üçüncü taraf bir entegrasyon kullanmanızı gerektirir. Daha gelişmiş raporlar için, daha yüksek katmanlı bir plan için ödeme yapmanız gerekebilir.
Çevrimiçi sipariş: Çevrimiçi sipariş vermek isteyen restoranların, üçüncü taraf maliyetlerine ek olarak çoğu POS sistemi için aylık bir ücret ödemesi gerekecektir.
Maliyetleri azaltmak için ücretsiz deneme süresi olan bir POS sistemi arayabilirsiniz. Bu, uzun vadeli bir sözleşme yapmadan önce sistemi test etmenize olanak tanır. Ayrıca sezonluk promosyonlar veya tavsiye programları gibi indirimler de arayabilirsiniz. Ancak maliyetleri düşürmenin en kolay yolu, yalnızca ihtiyacınız olan hizmetler için ödeme yapmaktır.
Bir POS sisteminin maliyetini düşünürken, makbuz yazıcıları ve barkod tarayıcılar gibi donanım maliyetlerini de hesaba katmanız gerekir. Bunların fiyatları, ihtiyacınız olan kalite ve özelliklere bağlı olarak en ucuz ve en iyisini seçmeniz çok önemli. Bu tür sistemlerde en ucuzu bazen en iyi pos sistemi olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız.

En İyi POS Sistemi Nasıl Seçilir?
En iyi POS sistemini seçmek için öncelikle sistemin şimdi ve gelecekte işletmenizin ihtiyaç duyduğu araçları ve özellikleri sunup sunmadığını değerlendirin. Yazar kasalar yavaş yavaş arka plana atılırken POS Bilgisayarları onların yaptığı işleri daha kolay ve daha iyi yapabilmektedir. İdeal olarak, bir POS sistemi, nerede satış yapıyor olursanız olun veya müşterilerin nasıl ödeme yaptığına bakmaksızın ödemeleri kabul etmeyi kolay ve en ucuz sistem haline getirmelidir. Ek olarak, fiyatlandırma açısından daha büyük resme bakın. Satış hacminize bağlı olarak, daha düşük işlem maliyetleri avantajı ile geliyorsa, iyi bir Pos bilgisayar sistemi yapmaktan çekinmeyin. Bu size ileride daha iyi stok yönetimi ve raporlama olarak geri döneceğinden işyeriniz yönetimi daha kolay olacaktır.

Planlar ve Fiyatlandırma: POS Bilgisayarınızda kullanacağınız program ücretlimi yoksa ücretsiz full sürüm olarak ne kadar işinize yarayacak, buraya çok dikkat etmelisiniz.
Yazılım ve Donanım: POS yazılımına ek olarak, terminaller ve kart okuyucular gibi POS donanımlarına da ihtiyaç duyup duymayacağınızı düşünmeye değer. Şu anda ihtiyacınız olan bir şey olmasa bile, işletmeniz büyüdükçe gelecekte ihtiyacınız olup olmayacağını düşünmeye değer.
Özellikler: POS sistemlerinin aşağı yukarı aynı özellikleri sunması gerekse de çoğu benzersiz özellikler de sunar. Örneğin, bazıları, faturayı restoran müşterileri için bölme seçeneğine sahip bir POS sistemi gibi, belirli sektörlerin veya kullanım durumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış özellikler sunabilir.
Kullanım Kolaylığı: En iyi POS sistemlerinin kurulumu kolaydır ve kullanıcılar rahat hareket ederek kendi yönetim tarzlarına göre işlemler oluşturabilir.
Müşteri Desteği: Karar verme sürecindeki diğer önemli faktörlerden biri ve en çok gözden kaçanlardan biri, yalnızca 7/24 sağlanan değil, canlı sohbetten çeşitli kanallar aracılığıyla sunulan yüksek kaliteli desteğin dahil edilmesidir. telefon desteği.


En iyi POS Sistem Trendleri
Her gecen gün ortaya çıkan bir dizi önemli POS sistemi trendi var. İşte işletmenizin rekabetçi kalması için dikkat etmeniz gerekenler.

Nakitsiz ve Dokunmasız İşlemler Hız Kazanmaya Devam Ediyor
COVID-19 salgını, nakitsiz ve temassız ödeme seçeneklerine geçişin arkasındaki ana itici güçtü. Hijyen ve iletim hızlarının düşürülmesiyle ilgilenen bir dünyada, temassız ödemeye izin veren teknolojiler, satın alma altyapısının önemli bir parçası haline geldi. Bu teknoloji, bir akıllı telefon veya akıllı saat aracılığıyla erişilebilen dokun ve kullan özellikli kredi ve banka kartlarını ve dijital cüzdanları içerir.
Bu ödeme yöntemleri sadece hijyenik değil aynı zamanda tüketiciye alışverişlerinde hız, kolaylık ve güvenlik sunuyor. Bu faktörler, pandemi yatışmış olsa bile bu yöntemlerin popülaritesinin devam etmesine katkıda bulunmuştur. Türkiye verilerine göre son yıllarda temassız ödeme yapan alıcılar 70% gibi bir orana sahipler.

Daha Gelişmiş POS Donanımı ve Yazılımı
POS sistemlerinin yönetici POS Bilgisayarlar olsa da ihtiyaç duyulan çalışma alanına göre yeni sistemler geliştirilmeye devam ediyor. POS sistemleriyle çalışan donanım artık her zamankinden daha gelişmiş ve mobil olup, mağaza çalışanları ve bir bütün olarak işletme için daha fazla esneklik sağlar. Akıllı telefon, tablet, Bluetooth teknolojisi, güvenli sipariş teslim alma dolapları, elektronik raf etiketleri ve akıllı otomatik ödeme çözümleri ön plana çıkmaya başladı.
Bu daha gelişmiş donanım, teknolojideki hem fiziksel hem de sanal gelişmelerle mümkün olmuştur. Bu cihazlara güç veren yazılımlardaki ilerlemeler olmasaydı, daha sınırlı bir işlevsellik düzeyi sunacaklardı.

Bulut, POS sistemlerinin internet bağlantısı üzerinden çalışmasına olanak tanıyarak, bu sistemlerin mobil cihazlarda kullanılmasının önünü açmıştır. Geleneksel olarak, POS sistemleri, fiziksel bağlantılara bağlı olarak merkezi bilgisayar istasyonlarına bağlanırdı. Artık bu yazılım, herhangi bir konumdaki mobil cihazlarda kullanılabilir, sistemin esnekliğini artırır ve bir işletmenin genel üretkenliğini artırır.

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp