loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Tv Askı Aparatları

Tv Askı Aparatları Fiyatları ve Modelleri

Tv Askı Aparatları Fiyatı ve Modelleri

Tv Askı Aparatları TV'niz bir sehpanın üzerinde veya bir eğlence merkezinde duruyorsa, onu duvara asmayı düşünebilirsiniz. Duvara monte bir TV az yer kaplar, modern görünür, yerleştirme konusunda size esneklik sağlar ve - belirli montaja bağlı olarak - ekranı odanın içinde kolayca yönlendirmenize veya parlamayı azaltmak için hareket ettirmenize olanak tanır. Bir TV duvara civatalanmış ise Televizyon askı aparatları üzerinde tutmaktan çok daha güvenlidir, özellikle evde çocuklarınız varsa önemli bir faktör.
Bir TV'yi duvara monte etmek sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda yer açar ve TV'nizin devrilmesini önler. TV'nizi güvenli bir şekilde yerinde tutmak için basit, dönmeyen bir montaj aparatına ihtiyacınız varsa, sağlam çelik konstrüksiyonu, kolay devirme mekanizması, kurulum sonrası dengeleme ve birlikte verilen bol miktarda donanım için televizyon askı aparatları öneriyoruz. TV'nizi belirli bir koltuğa doğru konumlandırmak veya hatta başka bir odaya yönlendirmek için daha fazla hareketlilik arıyorsanız, televizyon askı aparatı kullanmalısınız.
Bir TV'yi sehpaya yerleştirmek çok yer gerektirir. Günümüzün TV'lerinin çoğu geniş aralıklı ayaklara sahiptir, bu nedenle onları desteklemek için uzun bir yüzeye ihtiyacınız vardır. Bir TV'yi bir stand üzerine kurduktan sonra, onu yalnızca yan yana kaydırabilir veya çok hafif bir açıyla çevirebilirsiniz ve bu, TV'nin ağırlığını gerçekten kaldırmayı veya ayakları standın yüzeyinde kaydırmayı gerektirir. Bu manevralar potansiyel olarak TV'ye zarar verebilir veya standı çizebilir. Bir TV standı kullanıyorsanız (ve bunları kullanmalısınız) devrilme önleyici cihazlar mevcuttur, ancak bunlar TV'nin hareketini daha da sınırlar.
TV konumlandırma ayarı olmayan temel, düşük fiyatlı düz montajlardan, bir düğmeye basarak TV'yi kaldırabilen, alçaltabilen veya döndürebilen pahalı, tam otomatik hareketli Televizyon askı aparatları kadar çeşitli TV duvara tipi Televizyon askı aparatları stilleri bulabilirsiniz. Çoğu insan için en iyi seçeneklerin, eğilebilir duvar montajı veya manuel tam hareketli Televizyon askı aparatları da bulunmaktadır.
Eğimli Televizyon askı aparatları, televizyona yukarı ve aşağı hafif bir dönme hareketi sağlar. Eğimli Televizyon askı aparatları, temel düz montaj aparatlarına göre bir dizi avantaj sunar. En önemlisi, eğim, ekrandaki parlamayı telafi etmeye yardımcı olabilir. Doğal ışık görüşü azaltabilir ve küçük bir yukarı veya aşağı ayarlama bile tipik olarak bu sorunu en aza indirebilir. Aşağı doğru eğilebildikleri için, bu montaj aparatları aynı zamanda TV yerleşimi açısından daha fazla esneklik sağlar; TV'nizi düz montaja göre duvara daha yükseğe monte edebilirsiniz. Bir diğer önemli fayda da, eğimin genellikle kablolama amacıyla TV'nin arkasına bir elinizi sığdırmanız için yeterli alan yaratmasıdır. Standart bir düz montajda, TV'yi duvara monte etmeden önce kabloları halletmeniz gerekir, bu da kurulumu zorlaştırabilecek bir kısıtlamadır.

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp