loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Oyun Konsolları

Oyun Konsolları Fiyatları ve Modelleri

Oyun Konsolları Fiyatı ve Modelleri

Oyun bilgisayarları pahalıdır ve oyun konsolları olmadan pek çok kişinin oyun pazarına giremeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Konsollar, iyi fiyatlarla güçlü bir oyun performansı sunar, ancak pek çok kişi şu soruyu soruyor, konsollar tam olarak nasıl çalışıyor? Hadi başlayalım.

Oyun konsolları, PC'lerde bulunan bileşenlerin aynısını kullanır. Bununla birlikte, daha ucuz maliyetlerle mükemmel performans sağlamak için bu bileşenleri farklı şekilde kullanıyorlar. Konsollar ayrıca kolaylık sunar; sadece konsolu prize takın, kurulum sihirbazını takip edin, oyununuzu takın ve keyfini çıkarın.

Oyun Konsolu Ne İşe Yarar?
Adından da anlaşılacağı gibi bir oyun konsolu, video oyunları oynar. Bununla birlikte, konsollar sadece oyun oynamaktan çok daha fazlasını yapar ve ardından bu bölümde konsolunuzda tam olarak neler yapabileceğinizi inceleyeceğiz. Hem Xbox hem de PlayStation konsollarını ele alacağız ancak daha sonra bu yazımızda biraz da Nintendo Switch konsolundan bahsedeceğiz.

AAA Oyunları Verimli Oynayın
Konsollar sadece oyun oynamakla kalmaz, aynı zamanda bu oyunları nispeten verimli bir şekilde oynayabilir. Konsollar, özellikle fiyatlarını düşündüğünüzde harika performans sunma eğilimindedir ve aslında konsolla rekabet edebilecek aynı fiyata bir PC oluşturmak çok zordur. Bu, PS5 ve Xbox series x ile piyasaya sürülecek yeni konsollarla daha da zor.

DEVAMINI OKU