loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Ürünlerimiz

Taşınabilir Güç Kaynağı

Taşınabilir Güç Kaynağı Fiyatları ve Modelleri

Taşınabilir Güç Kaynağı Fiyatı ve Modelleri

Taşınabilir Güç Kaynağı
Taşınabilir Güç Kaynağı, yani Taşınabilir UPS acil durumlarda işe yarayabilir, ancak kamp, karavan ve diğer benzer faaliyetler için de harikadır.


Taşınabilir Güç Kaynağı nedir?
Taşınabilir Güç Kaynağı UPSler, hareket halindeyken, dışarıda veya evde elektrik kesintisi durumunda çeşitli elektronik öğelere güç sağlamak için kullanılabilen taşınabilir cihazlardır. Arabada şarj etmek için AC, USB ve hatta 12V DC güç ile 50 ila 1.000 watt arasında değişen kapasitelerde gelirler. Bazıları ayrıca güneşten güç elde etmek için güneş panellerine sahiptir ve bunlarla çalışır.
Kamp yaparken, karavanda, balık tutarken, dışarıda veya evde veya başka bir yerde acil bir durumda kullanım için ideal olup, her yerde 2 ila 5 kg ağırlığında olabilirler. ve bazıları daha da küçüktür ve kolay paketleme için katlanabilir.
Telefonunuzu, tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı şarjlı tutmak istiyorsanız, ışıkları ve fenerleri, hava temizleyiciyi, kahve makinesini, hava pompasını, blenderi, CPAP makinesini, ısıtma battaniyesini, vantilatörü, GPS ünitesini ve hatta mini gibi daha büyük cihazları açın. buzdolabı veya bir karavanınız varsa taşınabilir UPS’e kesinlikte ihtiyacınız vardır.


Taşınabilir Güç Kaynağı hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?
Taşınabilir Güç Kaynağı ve UPS çeşitli şekillerde şarj olur ve cihazları şarj etmek için çeşitli bağlantı noktalarıyla birlikte gelir; bu nedenle, neye güç vermek istediğinize bağlı olarak ihtiyacınız olanlara sahip olduğunuzdan emin olun. Bazıları aynı anda 13 adede kadar cihazı şarj edebilir; bu, büyük bir grupla kamp yapmak veya kara yolculuğu yapmak veya evde uzun süreli elektrik enerjisi ihtiyacınızı gidermek idealdir.
Aşırı akıma, aşırı gerilime ve aşırı sıcaklığa karşı koruma sağlayan ve yerleşik soğutmaya sahip olan modelleri mevcuttur. Sağlam, su geçirmez modeller, sert hava koşullarında dış mekan için idealdir. Güvenli bir şekilde şarj edebildiklerinden emin olmak için fişe takmadan önce cihazların watt değerini kontrol edin.
Genellikle, taşınabilir bir güç istasyonu veya jeneratör AC ile yaklaşık 4-10 saatte veya tek kaynağınız buysa araba ile 10 saatte tamamen şarj olabilir. Bir varış noktasına giderken veya bir gece önce şarj edin tüm gün elektriğiniz olsun.


En iyi Taşınabilir UPS nasıl olmalıdır?
En iyi Taşınabilir UPS, farklı watt değerlerine sahip çeşitli cihazları şarj etmeniz gerekiyorsa, daha büyük, daha güçlü bir ünite istersiniz. Hareket halindeyken kullanmayı planlıyorsanız, hafif ve nispeten kompakt ama aynı zamanda güçlü bir şey arayın.
Kişisel kullanım için, sırt çantanıza veya hatta bir çadıra takmak için klipslerle gelen daha küçük taşınabilir güç kaynakları vardır. Portatif bir güneş enerjisi jeneratörü size o kadar fazla güç sağlamaz, ancak güneşten başka kullanılabilir bir güç kaynağı olmadığında ve enerjiniz bittiğinde kullanışlıdır.
Bazı Taşınabilir UPSler, yerleşik fenerler gibi yararlı olabilecek ikincil özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca bazıları diğerlerinden daha sessiz çalışır; aksi takdirde gürültünün başkalarını rahatsız edebileceğini veya dikkatini dağıtacağını düşünüyorsanız, bu belirleyici bir faktör olabilir.

Taşınabilir UPSlerin bazı modelleri güneş enerjisini kullanarakda şarj ediebilir, bu modelleri seçmenizde yarar var.

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp