loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Taşınabilir Solar Panel

Taşınabilir Solar Panel Fiyatları ve Modelleri

Taşınabilir Solar Panel Fiyatı ve Modelleri

Taşınabilir güneş panelleri katlanabilir, evde veya hareket halindeyken kullanabileceğiniz güneş enerjisini yakalamanın taşınabilir en iyi ve en ucuz yoludur. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyan cihazlarınızı çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlayabildikleri için, başka bir güç kaynağına sınırlı erişiminiz olduğunda veya hiç erişiminiz olmadığında özellikle kullanışlıdırlar. Evinizin çatısına monte edilen güneş panelleriyle karşılaştırıldığında, bu tür güneş paneli kolay taşıma, kurulum ve depolama için katlanacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin bir kamp halindeyken taşınabilir güneş panelini çantasından çıkararak karavanınız üstüne monte edin ve güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirerek bilgisayarınıza, buzdolabınıza veya istediğiniz herhangi bir cihaza kesintisiz elektrik sağlayın.

Taşınabilir Solar Panel Televizyon Çalıştırır mı? 
Evet çalıştırır, 200 watt'lık Taşınabilir güneş paneli  bir TV'yi çalıştırabilir, ancak bu yalnızca 150 watt'lık bir TV ise. 200 watt'lık güneş panellerinin yalnızca en ideal koşullarda 200 watt elektrik enerjisi sağladığını ve elektrik dönüşümde her zaman biraz kayıp olduğunu unutmayın.

300 watt'lık bir güneş paneli için kaç pile ihtiyacım var?
300 watt'lık bir güneş paneli için en az 100 Ah'a ihtiyacınız var, böylece 1000 watt çekebilirsiniz. Daha küçük bir pillede kullanbilirsiniz, ancak yalnızca kısa bir süre için güç çekecekseniz.

Taşınabilir bir Güneş Panelini Neden Satın Almalıyım?
Karavan veya kamp yapmak için çok daha uygundur. Dışarda çalışmayı seviyorsanız kesintisiz bir elektrik enerjisine hepimiz ihtiyac duyarız Evet, taşınabilir bir güneş paneli kesinlikle buna değer.

Portatif güneş panellerinizi kullanırken kendinizi tanımlamanız, taşınabilir güneş paneli alırken doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Doğru taşınabilir güneş paneli kiti, mutfak aletleri ve TV dahil olmak üzere karavanınızın tüm elektrik ihtiyacını karşılayabilir.  Kamp yaparken telefonunuzu ve kameranızı şarj etmek mi istiyorsunuz? En iyi güneş acısı için çadırınızın çatısına bağlayabileceğiniz yumuşak astarlı katlanabilir güneş panellerini tercih edin.  Tekneler söz konusu olduğunda, katlanabilir veya sert çerçeveye sahip olan taşınabilir güneş panellerini seçebilirsiniz.

Taşınabilir Güneş Panellerinin Modelleri Nelerdir?
Taşınabilir güneş panellerinin bir çok modeli mevcuttur bu modeller hepsi katlanabilir ve portatif oldukları için farklı zemin ve mekanlarda kullanılmak için özel olarak üretilmişlerdir. Üretilen Modeller genelde 100watt olmakla beraber 200watt ve 300watt olan modelleri de üretilmektedir. Buna göre de taşınabilir güneş panelleri fiyatları da değişiklik göstermektedir.

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp