loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri Fiyatları ve Modelleri

HP N4K99C OFFICEJET 202 MOBİL YAZICI

9,809.41 ₺

10,350.36 ₺
CANON DR-C240 A4 DOKUMAN TARAYICI

20,841.60 ₺

23,524.80 ₺

Baskı Çözümleri Fiyatı ve Modelleri

Baskı Çözümleri
Fotokopi makineleri; evrak işlerinin yoğun olduğu alanların vazgeçilmez bir ürünüdür. Baskı ve Çıktı almak için kullanılan yazıcılar, enerjiden, zamandan ve maliyetti en aza indirmek gibi faydaları vardır. Günümüzde kullanılan LaserJet yazıcılar Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Fax gibi bir çok özelliği bir arada bulundurmaktadır bu sayede de baskı çözümlerinde kullanıcılara inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. Ofislerde kullanılan fotokopi makinelerinin birçoğu aslında LaserJet yazıcılardır. Siyah-beyaz ve Renkli çıktı alan LaserJet yazıcıların seçilmesinin en iyi sebebi ise fotokopi, yazıcı tarayıcı gibi bir çok özelliği bir arada olması ve A1, A2, A3 ve A4 gibi en çok kullanılan kağıt boyutlarında çıktı vermeleridir. Fotokopi Makineleri fiyatları baskı çözümleri göz önünde bulundurulduğunda max aldığı çıktı sayısı göz önünde bulundurulduğunda ucuz maliyetlidir.


Baskı Çözümlerinde Renkli çıktı almak için ise en çok tercih edilen yazıcı türü ise mürekkep püskürtmeli yazıcılardır, bu tür yazıcılar kullandığı mürekkepler sayesinde diğer yazıcı ve fotokopi makinelerine göre daha iyi renkli baskı çözümü sunar. Kullanılan kağıt ve baskı kalitesine göre fotoğraf kalitesinde çıktılar bile alabilirsiniz.


Kullanılan bu Yazıcılar ve Fotokopi makinelerinin yanında Baskı Çözümlerinde en çok kullanılan cihazlardan biride tarayıcılardır. Tarayıcılar kullanım alanına göre Doküman Tarayıcılar ve Tarayıcılar olarak iki çeşittir. Adından anlaşıldığı gibi Doküman tarayıcılar ard arda bir çok belgeyi tarama özelliği sahipken normal tarayıcılar sadece bir belge taraması yapabilirler.
 

DEVAMINI OKU