loading
0212 495 25 26 İletişim Sepetim Hesabım
almaluk

Ürünlerimiz

Projeksiyon

Projeksiyon Fiyatları ve Modelleri

Projeksiyon Fiyatı ve Modelleri

Projeksiyon

Projeksiyonlar günümüzde en yaygın kullanılan görüntü aktarıcılardır. Projeksiyon cihazı bilgisayar, televizyon, telefon ve bazı aracı cihazlardaki hafıza kartını kullanarak görüntüleri bir perdeye aktarıp sinema havasında izlemenize yardımcı olur. Projeksiyonlar kullanımı basit olmasının yanı sıra gelişen teknoloji ile beraber bir çok boyutta ve işlevsellikte üretilerek evlerde film izlemek, ofislerde sunumlar için özellikle kullanılması tercih eden bu cihazlar, okullarda ders anlatımında da kullanılmaktadır.

Projeksiyon makinelerinin kullanım alanına ve kalitesine göre farklı çözünürlük ve özelliklerde Ev için Projeksiyonlar, Ofis Sunumları için Projeksiyonlar ya da mini projeksiyonlar gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. bununla beraber kullanılan projeksiyon perdeleri de iyi bir görüntü almak için önem arz etmektedir. Kullanılan Projeksiyon perdesinin beyaz ve temiz olması çok önemlidir.

Projeksiyon cihazlarının görüntü aktarım kalitesi hangi amaçla kullanacağına göre seçmelisin, DLP, LCD, LED ve 3D (Üç Boyutlu) görüntü aktarma gibi özelliklerini bulunanan cihazlarda mevcuttur, bu teknik özelliklere göre seçinizi yaparken AMPUL ömrünü de göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız, hafif olması, ağır olmaması ve boyutu da seçim yaparken düşünmeniz gereken özellikledir. Günümüzde Projeksiyonlar Askı Aparatlı, Masa ayaklı, taşınabilir mini boyutta olarak tercihler yapılır.
 

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp